Plicní ventilace

Již od roku 2004 se věnujeme prodeji a servisu zdravotnických přístrojů, které jsou úzce spjaté s náhradou, podporou či péčí o dýchací ústrojí.

Nabízíme špičkové přístroje francouzského koncernu  Air Liquide Medical Systems, který patří mezi přední světové výrobce a inovátora v oboru plicní ventilace. V nabídce naleznete ventilátory pro lůžkovou umělou plicní  ventilaci včetně velmi efektivní funkce kyslíkové terapie High flow oxygenace (HNO, HFNO), plicní ventilátory pro transport a také pro domácí umělou plicní ventilaci (DUPV). Výrobce dodává také velmi kvalitní přístroje pro péči o dýchací cesty (management dýchacích cest) – odsávačky sekretů a kašlací asistenty.

V nemocnicích, LDN, domovech seniorů, paliativní péči  i domácím prostředí jsou velmi používanými zdravotnickými prostředky kyslíkové koncentrátory, které ve spolupráci s výrobcem GCE prodáváme.

Se správným používáním přístrojů se také pojí  získávání a aplikování nových informací v praxi. Jednou ze součástí našeho portfolia je výbava vzdělávacích center v oblasti simulace a výuky plicní ventilace INGMAR MEDICAL a LAERDAL MEDICAL.

Choose language